Julian Baumgartlinger
fot. www.bayer04.de

Pomocnik Bayeru Leverkusen, Julian Baumgartlinger, który przechodzi obecnie rehabilitację po kontuzji kolana, podpisał nową umowę z zespołem Aptekarzy.

Obowiązujące dotychczas porozumienie austriackiego zawodnika z Bayerem Leverkusen obowiązywało do końca trwającego sezonu, jednak obie strony doszły do porozumienia w kwestii rozszerzenia współpracy o kolejne 12 miesięcy.

? Julian Baumgartlinger pokazał swoją wartość i znaczenie dla Bayeru Leverkusen w tym sezonie. Brał na siebie odpowiedzialność i był liderem, gdy było to szczególnie potrzebne ? między innymi wtedy, kiedy wielu zawodników zmagało się z urazami. Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon i Juliana w roli sprawdzonego lidera ? powiedział Simon Rolfes, dyrektor sportowy Bayeru 04.

? Baumgartlinger jest jednym z liderów, szczególnie dla naszych młodych zawodników. Doświadczenie Juliana na boisku i poza nim jest na wagę złota ? powiedział dyrektor zarządzający Rudi Völler, chwaląc 33-letniego pomocnika.

? Prawie pięć lat na najwyższym szczeblu w Bayerze Leverkusen wiele dla mnie znaczy. Fakt, że klub nie tylko trzyma się mnie podczas mojej obecnej kontuzji, ale także nadal na mnie liczy, mówi sam za siebie. Bayer 04 i wszyscy związani z klubem mogą być pewni, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, tak jak w przeszłości, aby to uzasadnić ? powiedział z kolei sam Baumgartlinger.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!