Jeremie Frimpong
fot. www.bayer04.de

Bayer Leverkusen za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformował o zakontraktowaniu Jeremiego Frimponga, który występował dotychczas w barwach Celticu FC. Reprezentant Holandii U20 podpisał z zespołem Aptekarzy umowę obowiązującą do 2025 roku.

? Pozyskując Jeremiego Frimponga, sprowadziliśmy do Bayeru Leverkusen zawodnika, który z wielką łatwością stawia kolejne kroki w swojej karierze. To perspektywiczny transfer zawodnika, który jest dobry technicznie, jest bardzo szybki i ma predyspozycje do gry ofensywnej. Przez ostatnie półtora roku Jeremie świetnie prezentował się w absolutnie topowym klubie, grając w bardzo wymagającej fizycznie lidze szkockiej i europejskich rozgrywkach. To ważne doświadczenie, ale przede wszystkim jego umiejętności piłkarskie, czynią go bardzo atrakcyjnym młodym zawodnikiem ? powiedział dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen, Simon Rolfes.

? Podpisując kontrakt z Jeremiem Frimpongiem, dokonaliśmy transferu w duchu Bayeru Leverkusen. To młody zawodnik, który śwetnie operuję piłką. Jest wszechstronny, potrafi grać na najwyższym tempie, a jego styl jest bardzo żywiołowy ? tacy zawodnicy wpisują się w sposób, w jaki chcemy występować na boisku. Jeśli Jeremie będzie tak konsekwentny jak do tej pory w swojej karierze, może być ważną częścią naszego zespołu ? powiedział z kolei dyrektor zarządzający Bayeru, Rudi Völler.

Sam Frimpong również z wielkim entuzjazmem wypowiedział się na temat perspektywy gry w Bayerze Leverkusen.

? Transfer do Bayeru Leverkusen to świetna okazja do gry w jednej z najlepszych lig w Europi. Nie mogę się doczekać gry w Bundeslidze, a w szczególności dla Bayeru Leverkusen. Bayer Leverkusen to klub, który regularnie występował w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Pokazali swoje ambicje na europejskiej scenie w zeszłym roku w dwóch meczach przeciwko Glasgow Rangers. Bardzo podoba mi się ofensywny, szybki i techniczny styl gry Bayeru i mam nadzieję, że wkrótce będę mógł pomóc zespołowi ? powiedział wychowanek Manchesteru City.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!