Timothy Fosu-Mensah
fot. www.bayer04.de

Timothy Fosu-Mensah po ponad sześciu latach i kilku pożyczkach opuścił Manchester United. Trzykrotny reprezentant Holandii podpisał umowę z Bayerem Leverkusen, na mocy której będzie występował w niemieckim klubie do 2024 roku.

Umowa holenderskiego zawodnika z Manchesterem United obowiązywała do końca sezonu 2020/21. Według doniesień angielskich mediów, opłata za transfer będzie kosztować Bayer Leverkusen około 1,7 miliona euro.

Fosu-Mensah rozegrał w tym sezonie 108 minut dla  Manchesteru United. Holender może występować przede wszystkim jako prawy obrońca, ale także w środku obrony i na pozycji defensywnego pomocnika.

? Timothy Fosu-Mensah jest obrońcą, który jest szybki i silny fizycznie. Może grać zarówno jako prawy, jak i środkowy obrońca. Dzięki jego zakontraktowaniu zyskaliśmy nie tylko kolejną alternatywę dla defensywy po urazach Santiago Ariasa i Mitchella Weisera, ale również młodego i zdolnego do rozwoju piłkarza, który pomoże nam także w przyszłości ?powiedział dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen, Simon Rolfes.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!