Demarai Grey
fot. www.bayer04.de

Demarai Gray występujący dotychczas w barwach Leicester City, został nowym zawodnikiem Bayeru Leverkusen. 24-letni Anglik podpisał umowę z zespołem Aptekarzy ważną do 30 czerwca 2022 roku.

? Demarai Gray to sprytny, bardzo szybki i asertywny zawodnik, który z pewnością ożywi naszą grę ofensywną. Gray potrafi rozwiązywać sytuacje 1:1 z dużą szybkością i wykorzystywać swoich kolegów z drużyny. Dzięki swojemu doświadczeniu w Premier League, Demarai jest graczem, który może nam natychmiast pomóc ? powiedział dyrektor sportowy Bayer Leverkusen, Simon Rolfes.

? Demarai Gray to ważne wzmocnienie naszego składu w kontekście wielu meczów, które są przed nami w drugiej połowie sezonu. Demarai jest trudnym do przewidzenia graczem ofensywnym, który daje nam więcej opcji ? kontynuował kierownik drużyny, Rudi Völler

? Transfer do Bayeru Leverkusen to dla mnie świetna okazja do zdobycia nowych doświadczeń w bardzo interesującym zagranicznym klubie. Kiedy Bundesliga była pierwszą wielką ligą, która wznowiła rozgrywki w czasie pandemii, spojrzał na nią cały piłkarski świat. Lubię niemiecki futbol. Chcę się tutaj dalej rozwijać i odnosić sukcesy z Bayerem Leverkusen ? powiedział z kolei Demarai Gray.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!