Ostatnimi czasy w Niemczech było dosyć głośno zainteresowaniu Bayeru  Leverkusen zawodnikiem Red Bull Salzburg ? Andre Ramalho. Dziś już wiemy, że nie były to jedynie plotki transferowe, ponieważ środkowy obrońca Salzburga podpisał kontrakt z Aptekarzami do 30 czerwca 2019 roku. Za ten transfer die Werkself nie zapłacą ani grosza, gdyż w lecie Brazylijczykowi kończy się kontrakt z drużyną mistrza Austrii i to właśnie od tego momentu Ramalho będzie już oficjalnie zawodnikiem Bayeru.

Andre Ramalho jest piłkarzem pierwszego zespołu Salzburga od 2012 roku. W barwach drużyny mistrza Austrii  rozegrał 63 spotkania, strzelając przy tym 7 bramek, co jest całkiem niezłym dorobkiem jak na stopera.  Duży wpływ na ten transfer niewątpliwie miała postać szkoleniowca Bayeru Rogera Schmidta, który wcześniej przez 2 lata prowadził zespół z Salzburga.

Ramalho jest utalentowanym młodym defensywnym zawodnikiem, który w Salzburgu przez 2 lata pracował pod skrzydłami naszego obecnego trenera. Zdobył z Rogerem Schmidtem tytuł mistrza Austrii i z bardzo dobrej strony pokazał się w Lidze Europejskiej. Będzie dla nas dużym wzmocnieniem w następnym sezonie ? skomentował transfer Ramalho dyrektor sportowy Bayeru  Rudi Völler.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!