Jens zostanie. Dyrektor sportowy 1.FC Nuernberg ma nadzieję, że „Leverkusen nie skontruje opcji pierwokupu”.

Jednym z centralnych elementów kreowania kadry na nowy sezon będzie doprecyzowanie sytuacji Jensa Hegelera. Piłkarz, który gra w Norymberdze już 2 lata na zasadach wypożyczenia może opuścić klub po zakończeniu obecnego sezonu. Okres wypożyczenia się zakończy, a Hegeler ma kontrakt w Bayerze do połowy 2013 roku. Pomocnik pokazał dobrą formę w ostatnim meczu rundy przeciwko Bayerowi i dyrektor sportowy Martin Bader nie ukrywa, że chce go zatrzymać. Piłkarz nie udziela na razie żadnych komentarzy, jednak w lecie stwierdził, że wyobraża sobie kontynuowanie kariery w obecnym zespole.

Agent piłkarza Christoph Leutrum nie ukrywa, że jest gotowy w styczniu zasiąść ze swoim klientem do rozmów z Norymbergą. Bader widzi to spotkanie z optymizmem. Opisuje zawodnika jako jednego z najlepszych technicznie graczy w kadrze, dodatkowo doceniając jego predyspozycje osobowościowe: „Jens pasuje bardzo dobrze do naszego zespołu. Może się jeszcze rozwijać”.

Norymberga ma nadzieję, że podobnego zdania co do piłkarza nie ma dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen Rudi Voller. Bądź też w kadrze Aptekarzy nie będzie już miejsca dla Hegelera. Bo cały czas jest możliwe, że Bayer Leverkusen nie zaakceptuje propozycji Norymbergi wykupu tego gracza. Poker trwa.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!