Po raz pierwszy w historii, zarząd Bayeru 04 Leverkusen zdecydował się na zmianę w systemie sprzedaży biletów rocznych. Było to spowodowane powrotem, po dwuletniej przerwie, do europejskich pucharów.

Karnety na zbliżający się sezon można nabyć w dwóch modelach. Zakupując model pierwszy, standardowy – ma się zagwarantowany wstęp na wszystkie, 17 spotkań Bundesligi, zaś nabywając model drugi, prócz spotkań Bundesligi – otrzymujemy także zapewnione miejsce podczas meczów Pucharu Niemiec i Ligi Europy.

Dużo większym zainteresowaniem cieszy się drugi model. Wybrało go już 75% klientów, co pokazuje, jak kibice tęsknili za europejskimi rozgrywkami.

Fazy sprzedaży zostały podzielone na trzy okresy: do pierwszego dnia lipca, pierwszeństwo w nabywaniu karnetów, mają Ci, którzy chcą przedłużyć abonament wykupiony w poprzednim sezonie. W dniach 8-9 lipca karnety mogą nabywać tylko członkowie Bayer 04-Club, zaś od 10. lipca rusza wolna sprzedaż, gdzie karnet będzie mógł nabyć każdy zainteresowany.

Po raz pierwszy także, żeby nabyć karnet na miejsca przeznaczone dla najzagorzalszych kibiców ?Aptekarzy?, nie trzeba przynależeć do żadnego Fanclubu. Oprócz tego do nowości można zaliczyć fakt, iż w całej Bundeslidze zostaną wprowadzone karnety wyjazdowe, których sprzedaż rozpocznie się już w lipcu.

Dyrektor marketingu w Bayerze Leverkusen – Meinolf Sprink szacuje, że sprzedanych zostanie ok. 20 tys. karnetów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!