BayArena
fot. www.bayer04.de

W ostatniej sondzie nie pozostawiliście żadnych wątpliwości, kto według Was zasługuje na miejsce w jedenastce Bayeru Leverkusen. Rozstrzygnięciu trudno się dziwić, zważywszy na fenomenalną formę strzelecką Chicharito.

Gwoli przypomnienia: pytaliśmy o to, kto powinien mieć stałe miejsce na szpicy ataku Bayeru Leverkusen. Większość z 15 głosów optujących za osobą Stefana Kiesslinga (10%) oddano na samym początku głosowania, gdy Chicharito wprawdzie do siatki rywala trafiał, lecz równocześnie marnował mnóstwo stuprocentowych sytuacji. Wraz z drastycznym wzrostem skuteczności Meksykanina rosła również jego przewaga w naszej ankiecie. Ostatecznie na Javiera oddaliście aż 96 głosów (62%). 43 osoby (28% ogółu) optowały w sondzie za rozwiązaniem, które Roger Schmidt zastosował w trzech ostatnich spotkaniach (próbował tego wcześniej, wówczas jednak bez powodzenia), w których Bayer zwyciężał odpowiednio z Borussią Mönchengladbach, SpVgg Unterhaching i FC Ingolstadt, a więc za duetem Kiessling-Chicharito.

W nowej ankiecie pytamy Was z kolei o losy Bayeru w Lidze Europy – czeka nas szybkie odpadnięcie czy ścieżka zwycięstw wiodąca aż do finału? Zapraszamy do podzielenia się Waszą opinią!