W ostatniej sondzie nie pozostawiliście żadnych wątpliwości, kto według Was zasługuje na miejsce w jedenastce Bayeru Leverkusen. Rozstrzygnięciu trudno się dziwić, zważywszy na fenomenalną formę strzelecką Chicharito.

Gwoli przypomnienia: pytaliśmy o to, kto powinien mieć stałe miejsce na szpicy ataku Bayeru Leverkusen. Większość z 15 głosów optujących za osobą Stefana Kiesslinga (10%) oddano na samym początku głosowania, gdy Chicharito wprawdzie do siatki rywala trafiał, lecz równocześnie marnował mnóstwo stuprocentowych sytuacji. Wraz z drastycznym wzrostem skuteczności Meksykanina rosła również jego przewaga w naszej ankiecie. Ostatecznie na Javiera oddaliście aż 96 głosów (62%). 43 osoby (28% ogółu) optowały w sondzie za rozwiązaniem, które Roger Schmidt zastosował w trzech ostatnich spotkaniach (próbował tego wcześniej, wówczas jednak bez powodzenia), w których Bayer zwyciężał odpowiednio z Borussią Mönchengladbach, SpVgg Unterhaching i FC Ingolstadt, a więc za duetem Kiessling-Chicharito.

W nowej ankiecie pytamy Was z kolei o losy Bayeru w Lidze Europy – czeka nas szybkie odpadnięcie czy ścieżka zwycięstw wiodąca aż do finału? Zapraszamy do podzielenia się Waszą opinią!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!