Miło jest nam poinformować wszystkich sympatyków Bayeru 04 Leverkusen, że wraz ze startem strony bayerleverkusen.pl ruszył także pierwszy w Polsce Fanclub ?Aptekarzy?!

Głównymi celami naszego fanclubu są zrzeszanie kibiców Bayeru z całego kraju, organizacja zlotów kibiców i wyjazdów na mecze do Leverkusen jak i na wyjazdy, ułatwienie fanclubowiczom dostępu do biletów na spotkania Bayeru. Atutami bycia w fanclubie są zawsze zapewnione miejsca w przypadku zlotów, czy wyjazdów na mecze. Kilkudziesięciozłotowe zniżki na każdy zlot i wyjazd organizowany przez nas, a kolejną zachętą jest fakt, że fanklubowicze za pośrednictwem naszego fanclubu, kilka razy w roku, będą mogli robić zakupy w oficjalnym sklepie klubu z Leverkusen, nie płacąc wielkich sum za przesyłkę!

Jak do nas dołączyć?

Aby dołączyć do polskiego fanclubu Bayeru Leverkusen, należy spełniać jeden warunek ? mieć ukończone 16 lat.
Formularz w wersji MS Word jest dostępny do pobrania TUTAJ , należy go przesłać na adres e-mail: fanclub@bayerleverkusen.pl

Na końcu, przypominamy że członkostwo w fanclubie nie wiąże się z żadnymi opłatami!
Jeżeli do 14 sierpnia uda nam się zebrać przynajmniej 10 osób, już w te wakacje zostaniemy oficjalnym polskim Fan Clubem Bayeru Leverkusen.

Informujemy również, że pula zaledwie czterech biletów na mecz Bayer Leverkusen ? TSG Hoffenheim jaką dysponowaliśmy, wśrod kibiców Bayeru rozeszła się błyskawicznie! Jeżeli znajdą się jeszcze jacyś chętni do odwiedzenia Leverkusen, mogą oni kontaktować się z przedstawicielem fanclubu do poniedziałku 10. sierpnia włącznie, pod adresem e-mail: m.styrnik@bayerleverkusen.pl. Następny organizowany przez nas wyjazd odbędzie się dopiero w grudniu. Będzie to najbliższy i zarazem najtańszy wyjazd w tym sezonie- do Berlina na mecz Herthą. Od tego wyjazdu zaczną obowiązywać zniżki dla osób zarejestrowanych w naszym Fan Clubie.

Z kibicowskim pozdrowieniem.
Koordynator Fan-Clubu, Mateusz Styrnik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!