Ostatnia kolejka sezonu na BayArenie i mecz z Ingolstadt, rewelacyjnym tegorocznym beniaminkiem, to w sytuacji, gdy Bayer już wygodnie rozsiadł się na trzecim miejscu, idealny moment na pożegnania.

Po sezonie odejdą z klubu na pewno Sebastian Boenisch, Dario Kresic i David Yelldell. Wszystko wskazuje na to, że z drużyną pożegna się również Admir Mehmedi, który jest chyba największym przegranym rundy wiosennej w kadrze Aptekarzy.

W przerwie spotkania pożegnamy również dotychczasowego spikera Klausa Schenkmanna, który postanowił zawiesić mikrofon na kołku. Zastąpi go już od drugiej połówki Thomas Wagner z Radia Leverkusen.

Pożegnamy się również z koszulkami Adidasa i logiem dotychczasowego sponsora LG. Od przyszłego sezonu naszych zawodników ubierać będzie firma Jako. No a na koszulkowego sponsora ciągle czekamy.

Gdzieś chyba nieco w cieniu tych wydarzeń będzie toczyć się walka na boisku. Bayer ponownie zagra osłabiony. Swojego świetnego dorobku bramkowego nie powiększy Chicharito, który pauzować będzie z powodu bólu w łydce. Oprócz za niego za kartki na trybunach zasiądzie Tin Jedvaj, a kontuzjowani ponadto są Tah, Papadopoulos, Wendell, Bender i Yurchenko.

Goście z Ingolstadt tymczasem przyjadą w najsilniejszym zestawieniu i pewnie ochotą utarcia raz jeszcze nosa czołowej niemieckiej drużynie. Aptekarze jednak ostatnie cztery ligowe mecze na BayArenie kończyli zwycięsko i miejmy nadzieję, że seria ta nie zostanie przerwana na finiszu rozgrywek.

Niestety prawdopodobnie spotkanie – choć miejmy nadzieję, że jednak niecałe – będzie toczyć się bez dopingu kibiców, którzy wpadli w spór z zarządem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!