Prezentujemy Wam krótki, ale konkretny news z informacjami transferowymi, których ostatnio wiele wokół Bayeru.

Przede wszystkim Bayer na pewno nie pozyska latem z Hannoveru Larsa Stindla, który trafi po zakończeniu sezonu do Borussii M’gladbach.

Z dystansem należy również traktować na razie plotki dotyczące odejścia Hakana Calhanoglu. Pewnie kilka klubów angielskich, i nie tylko, przygląda się naszemu pomocnikowi, ale w obecnej nierównej formie, trudno przypuszczać, by sam Hakan zdecydował się zaryzykować już latem transfer do czołowej europejskiej firmy.

Latem jak wiemy wraca do nas zaś z wypożyczenia Christopher Kramer; przychodzi także zakontraktowany zimą stoper Andre Ramalho. Karierę po sezonie niestety kończy Simon Rolfes, a kontraktu przedłużyć nie chce Stefan Reinartz.

Pomimo powrotu z Gladbach Kramera, Aptekarze rozważają także opcję zatrudnienia Johannesa Geisa, utalentowanego 21-letniego pomocnika z Mainz, który w tym sezonie ma na swoim koncie już cztery gole i trzy asysty. O ściągnięciu tego piłkarzy marzy jednak kilka zespołów, dlatego nasz klub zdaje się mieć marne szanse na wygranie o niego rywalizacji.

Tym bardziej, że latem Bayer będzie chciał przeznaczyć gotówkę na ostateczne wykupienie z Schalke Kyriakosa Papadopoulosa. Według informacji „Bilda” Bayer chce złożyć ofertę w wysokości 6 milionów Euro. Zdaje się, że Schalke będzie chciało negocjować ten transfer, zwłaszcza, że wartość stopera jest wyższa. Grekowi jednak kończy się za rok kontrakt z klubem Veltins Arena. Kluczowa może okazać się tutaj również osoba Benedikta Howedesa, obrońcy z Schalke, który jeśli latem zdecyduje się odejść, Papadopoulos będzie tam wtedy bardzo potrzebny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!