Lukas Hradecky
fot. www.bayer04.de

Fiński bramkarz Lukas Hradecky będzie w sezonie 2021/22 nowym kapitanem Bayeru Leverkusen, zastępując na tym stanowisku Charlesa Aranguiza. 32-letni Chilijczyk zastąpił Larsa Bendera na tym stanowisku kapitana latem 2020 roku.

? Byłem dumny, że nosiłem opaskę kapitana, ale w trakcie sezonu zauważyłem, że mogę bardziej pomóc zespołowi, jeśli całkowicie skoncentruję się na swojej grze na boisku. Dlatego udostępniłem stanowisko kapitana, a Lukas ma moje pełne poparcie ? powiedział Aranguiz.

? Zespół stał się bardzo bliski mojemu sercu w ciągu ostatnich kilku lat i naprawdę identyfikuję się z klubem. Mamy ambitne cele na przyszły sezon. Razem z kolegami z drużyny damy z siebie wszystko, aby je osiągnąć ? powiedział 31-letni reprezentant Finlandii, Lukas Hradecky.

? Lukas jest nie tylko znakomitym bramkarzem, ale także wielkim profesjonalistą, który bardzo sumiennie podchodzi do swojej gry. Ponadto ma bardzo pozytywną prezencję, dobrze się komunikuje i chętnie bierze na siebie odpowiedzialność ? powiedział Gerardo Seoane, trener Bayeru Leverkusen.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!