Plan letnich przygotowań Bayeru zaczyna nabierać kształtu. Dziś podano do wiadomości nazwę kolejnego, trzeciego już sparingpartnera Aptekarzy – będzie to występujący w 3. Bundeslidze Sonnenhof Grossaspach.

Spotkanie odbędzie się na stadionie rywala, Mechatronik-Arena, 5. lipca o godzinie 14:00. Tym samym (na tę chwilę) będzie to pierwszy mecz towarzyski, jaki podopieczni Rogera Schmidta rozegrają po zakończeniu obecnego sezonu.

Pięć dni później, 10. lipca, na neutralnym terenie w Solingen, Bayer zagra z walczącym aktualnie o utrzymanie w 2. Bundeslidze Erzgebirge Aue. Jak z kolei podano w weekend, 21. lipca die Werkself zmierzą się w Salzburgu z tamtejszym Red-Bull. Towarzyskie spotkanie z RB będzie miało szczególne znaczenie dla trenera klubu z Leverkusen, Rogera Schmidta, który w zeszłym sezonie poprowadził austriacki zespół do mistrzostwa kraju, wywalczył też Puchar Austrii. W barwach RB gra obecnie brazylijski obrońca, Andre Ramalho, który w lipcu będzie miał okazję zmierzyć się z aktualnym zespołem w koszulce nowej drużyny – stoper podpisał już umowę z Aptekarzami i przeprowadza się do Leverkusen z końcem czerwca.

Ponadto po raz kolejny letnie przygotowania Bayeru zakładają pobyt na obozie przygotowawczym w austriackim Zell am See – Kaprun. Kolejnych towarzyskich rywali Bayeru poznamy już wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!