Każda osoba ma swoją opinię o Michaelu Ballacku. Teraz podzielili się nią bramkarz Leverkusen Bernd Leno, Franz Beckenbauer i i były menadżer Aptekarzy Rainer Calmund.

Cały mecz z VFB Stuttgart Ballack przesiedział na ławce. Wiele osób to komentowało. Swoje zdanie o Ballacku ma też Leno.

Musimy pomóc Ballackowi

„Michael ma ogromnie doświadczenie. Szczególnie w takich grach jak z Barceloną jest to bezcenne. On grał najwięcej gier w Lidze Mistrzów i jako jedyny z nas grał przeciwko Barcelonie. Może nas wesprzeć swoim doświadczeniem” – powiedział młody bramkarz. Dla Leno Ballack jest „naprawdę dobrym człowiekiem” i „graczem zespołowym”. Także prosi swoich kolegów: „Teraz musimy pomóc Michaelowi”. Ale czy Ballack będzie mógł użyć swojego doświadczenia jest teraz bardzo wątpliwe.

Beckenbauer radzi Ballackowi transfer do USA

Jeżeli Robin Dutt nie wystawi Ballacka przeciwko Barcelonie, zespołowi grozi kolejny wielki wybuch. Radę na całą sytuację ma Beckenbauer: „Transfer do USA jest dobrym posunięciem. Pociąg „Bundesliga” odjechał już Ballackowi, a temat drużyny narodowej jest już dawno zamknięty. Jeśli Ballack chce kontynuować swoją karierę, teraz jest dobry moment, aby wyjechać zagranicę” – honorowy prezydent Bayernu Monachium radzi natychmiastową zmianę.

Calmund nadal widzi Ballacka jako piłkarza

Rainer Calmund chciałby, aby Robin Dutt dał szansę zakończyć międzynarodową karierę Ballackowi w pojedynkach z Barceloną, ale zdaje sobie sprawę z problemów. „Ciężko ocenić teraz jego przydatność. Ale w ważnych meczach jak na przykład z Chelsea, widzieliśmy że Ballack jest nadal ważnym graczem dla Bayeru. Tak może być również z Barceloną” – stwierdza XXL Manager.

Okno transferowe MLS nadal otwarte

Ewentualny awans w Lidze Mistrzów może być decydującym aspektem odnośnie pozostania Ballacka w Leverkusen. Okno transferowe jest jeszcze długo otwarte w MLS. Czy 35 latek będzie chciał jeszcze powalczyć o coś w barwach Aptekarzy, czy też zdecyduje się na dołączenie do swojego przyjaciela Torstena Fringsa w Ameryce wcześniej czy później?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!