Na stronie uefa.com pojawił się dziś krótki reportaż o Berndzie Leno. Nasz bramkarz opowiada w nim o nagłym przeskoku z trzecioligowych rezerw Stuttgartu do Ligi Mistrzów, swych występach na europejskiej arenie oraz o aktualnym trenerze Aptekarzy.

Bernd Leno to olbrzymi, już ukształtowany talent – co do tego pewność mają nie tylko fani Bayeru czy niemieckiej piłki, ale również znawcy futbolu z całego świata. Nie dziwi więc zainteresowanie jego osobą ze strony uefa.com.

W reportażu z ust naszego golkipera usłyszymy o jego debiucie w rozgrywkach, o których wielu piłkarzy może tylko pomarzyć: – To było dziwne. Jednego dnia grałem w trzeciej lidze (w rezerwach VFB Stuttgart – przyp. red.), a potem w Lidze Mistrzów. Nagle musiałem zagrać przeciw Chelsea na Stamford Bridge. Nie mogłem w to uwierzyć, to było jak sen. Od tej pory uwierzyłem w siebie.

Z kolei o dziewięciu golach straconych w tej edycji Ligi Mistrzów w dwóch spotkaniach grupowych z Manchesterem United powiedział: – Może byliśmy onieśmieleni przed nimi. Zdobywali gole we właściwym czasie. Popełniliśmy zbyt dużo indywidualnych błędów.

Leno skomentował również pracę, jaką Samii Hyypia wykonuje w klubie: – Jest świetny na gruncie osobistym i klarowny co do tego, co chce osiągnąć z drużyną. Nie jest kimś, kto krzyczy i skacze obok linii bocznej. Przekazuje swoje polecenia w spokojny sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!