BayArena
fot. www.bayer04.de

Wciąż nie jest pewne, kto wystąpi na bramce w sobotnim meczu przeciwko Hercie. Rene Adler co prawda wrócił już do treningów po złamaniu żebra, jednak możliwe, że w sobotę ponownie zagra Fabian Giefer.

Adler wrócił we wtorek do treningów i z każdym dniem równomiernie zwiększa obciążenia na zajęciach. O tym, czy będzie zdolny do gry w sobotę, dowiemy się tuż przed meczem. Jeśli okaże się, że nie, to zastąpi go po raz kolejny Fabian Giefer.

– Wygląda to dobrze. Rene trenuje nie tylko profesjonalnie i intensywnie, ale jest również skoncentrowany. On jest ambitny i chce nam pomóc. Z takim piłkarzem, można osiągnąć sukces – chwali swojego podopiecznego, trener Jupp Heynckes, który przed meczem stara się zdjąć ze swoich zawodników presję: – Czwarte miejsce byłoby super sukcesem. Wszystko inne będzie wisienką na torcie.

Nasz trener będzie mógł w sobotę skorzystać z powracającego po kontuzji Gonzalo Castro oraz z Daniela Schwaaba i Tranquillo Barnetty, którzy ostatnio pauzowali za czerwone kartki.