Wciąż nie jest pewne, kto wystąpi na bramce w sobotnim meczu przeciwko Hercie. Rene Adler co prawda wrócił już do treningów po złamaniu żebra, jednak możliwe, że w sobotę ponownie zagra Fabian Giefer.

Adler wrócił we wtorek do treningów i z każdym dniem równomiernie zwiększa obciążenia na zajęciach. O tym, czy będzie zdolny do gry w sobotę, dowiemy się tuż przed meczem. Jeśli okaże się, że nie, to zastąpi go po raz kolejny Fabian Giefer.

– Wygląda to dobrze. Rene trenuje nie tylko profesjonalnie i intensywnie, ale jest również skoncentrowany. On jest ambitny i chce nam pomóc. Z takim piłkarzem, można osiągnąć sukces – chwali swojego podopiecznego, trener Jupp Heynckes, który przed meczem stara się zdjąć ze swoich zawodników presję: – Czwarte miejsce byłoby super sukcesem. Wszystko inne będzie wisienką na torcie.

Nasz trener będzie mógł w sobotę skorzystać z powracającego po kontuzji Gonzalo Castro oraz z Daniela Schwaaba i Tranquillo Barnetty, którzy ostatnio pauzowali za czerwone kartki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!