Sprawa pozyskania Michaela Ballacka do Bayeru Leverkusen, nabiera co raz większych rumieńców, a do gry włączyli się także kibice wychodząc z dość ciekawą inicjatywą, zbierania głosów poparcia dla tego transferu.

Kibice Bayeru ewentualnym powrotem Ballacka do drużyny, z której ruszył w wielki piłkarski świat, żyją od dobrych kilkunastu dni. Oliwy do ognia dolał fakt, że szefostwo Bayeru, w osobie Rudiego Vollera, publicznie ogłosiło, że poczynią wszelkie starania, by ściągnąć Ballacka do Leverkusen. Sam zainteresowany nie wyklucza powrotu do ojczyzny, mimo ofert z madryckiego Realu i Manchesteru City.

Całą sprawę bardzo przeżywają sympatycy ?Aptekarzy?. Na forum- Werkself.de, przez ostatnie cztery dni, w odpowiednim temacie zanotowano ponad 500 odpowiedzi. Fani uruchomili także specjalną stronę internetową, gdzie bez żadnego logowania, każdy chętny może poprzeć, lub zganić inicjatywę.

Na stronie http://www.micha-komm-zurueck.tk/ całą idee, swoimi głosami poparło już ok. 4900 osób. Docelowe 10.000 głosów ma utwierdzić zarząd Bayeru w przekonaniu, że warto ściągać Ballacka do Leverkusen.

Michael Ballack w Bayerze 04 Leverkusen występował w latach 1999-2002, po czym przeniósł się do Bayernu Monachium. Za czasów jego gry w Leverkusen, Bayer dwukrotnie zaliczył vice-mistrzostwo Bundesligi, a także zdołał awansować do finału Pucharu Niemiec, czy Ligi Mistrzów, gdzie uległ galaktycznemu Realowi 1:2- co było jednym z najważniejszych wydarzeń w prawie 106- letniej historii klubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!