Jeremiah St. Juste
fot. www.mainz05.de

Bayer Leverkusen podczas letniego okienka transferowego pracować będzie nad wzmocnieniem środka defensywy ? informują niemieckie media. Jak donosi Sport1, na liście Aptekarzy pojawiły się już konkretne nazwiska.

Według powyższego źródła, w kręgu zainteresowań Bayeru Leverkusen znajduje się Jeremiah St. Juste z FSV Mainz. Sport1 twierdzi jednak, że Holender ma w swoim kontrakcie klauzulę odstępnego jednak pochodzi ona jeszcze z czasów przed pandemią koronawirusa i w dobie obecnej sytuacji na rynku transferowym może być ciężko o jej realizację. Spekuluje się, że może być to od 15 do 20 milionów euro.

Wraz z końcem sezonu 2020/21 z Bayerem Leverkusen pożegnają się bracia Bender, którzy zdecydowali się na zakończenie piłkarskich karier. Dodatkowo z klubu odejdzie Aleksander Dragovic, którego umowa nie zostanie przedłużona, a pod znakiem zapytania stoi przyszłość Jonathana Taha.

Podobno St. Juste już w styczniu rozmawiał z władzami Mainz, prosząc ich o zgodę na odejście z Moguncji, gdzie ma ważną umowę do 2023 roku. Jeżeli Bayer Leverkusen nie będzie w stanie wykupić Holendra, istnieje duża szansa, że przeniesie się on do któregoś z klubów angielskiej Premier League, skąd w przeszłości miał już oferty.

Źródło: www.sport1.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!