Wyjazd na mecz Herthy Berlin z Bayerem Leverkusen zbliża się wielkimi krokami, pozostało do niego już tylko dwa i pół tygodnia! W związku z tym podajemy jedne z ostatnich już informacji o wyjeździe oraz o specjalnie wydawanych z tej okazji koszulkach FanClubowych

Informacje o wyjeździe.
Na początku napisać musimy iż do tej pory zapisało się na wyjazd 10 osób, tak więc pozostało ostatnie wolne miejsce. Następną informacją jest godzina wyjazdu- we Wrocławiu spotykamy się o godzinie 12:00, a wyruszymy godzinę później. O miejscu zbiórki wszyscy uczestnicy wyjazdu zostaną powiadomieni indywidualnie.

Informacje o koszulkach.
Informujemy że zapisy na specjalnie wydawane z okazji wyjazdu do Berlina koszulki potrwają jeszcze tylko do środy (godz.12:00). Koszt koszulki wynosi 35 zł + (9.50- koszt wysyłki paczki wg. cennika Poczty Polskiej) osoby które wybierają się do Berlina oczywiście nie muszą doliczać kosztów wysyłki gdyż owe koszulki otrzymają w busie. Możliwy jest także odbiór osobisty na terenie Wrocławia, Katowic oraz Krakowa. Zapisywać się można wysyłając e-mail na adres: fanclub@bayerleverkusen.pl, oraz przez gadu-gadu: 3055529. Podjeliśmy decyzję iż koszulek za granicę wysyłać nie będziemy, gdyż koszt przesyłki wg. Poczty Polskiej wynosi prawie 60 zł.


Projekt koszulki:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!