Po tym jak Bayer zajął czwarte miejsce w Bundeslidze, automatycznie o rok została przedłużona umowa z … Samim Hyypią. Taki zapis znalazł się bowiem w kontrakcie Fina.

Bayer nie zamierza jednak przez rok płacić młodemu trenerowi, który w Leverkusen nie pełni już żadnych obowiązków. Nasi działacze negocjują z Hyypią warunki wypłacenia mu rekompensaty w wysokości miliona Euro za rozwiązanie rocznej umowy.

Ze swoim stanowiskiem jak wiemy żegna się także Sascha Lewandowski, który wróci do koordynowania pracy wszystkich grup młodzieżowych w Bayerze. Na przełomie kwietnia i maja pojawiło się jednak kilka informacji, że zatrudnienie Lewandowskiego rozważa Eintracht Frankfurt.

Razem z Saschą zaś ze stanowiskiem pożegnał się Peter Hyballa, jego asystent. Choć innowacyjne metody treningowe Hyballi chwalił prezes klubu Michael Schade, ostatecznie nie zdecydował się przedłużać z nim umowy, która obowiązywała na pięć spotkań. Jednym z powodów jest prawdopodobnie fakt, że nowy szkoleniowiec Roger Schmidt przybędzie na BayArenę ze skompletowanym przez siebie sztabem szkoleniowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!