Lars Bender uratował zwycięstwo w meczu z Mainz. Ale nie tylko ta bramka powoduje, że jest bardzo cenny dla Bayeru Leverkusen.

Pomocnik jest obok bramkarza Bernda Leno graczem sezonu. Wielu postrzega go jako przyszłego kapitana Bayeru. Bender ma kontrakt do 2014 roku, ale władze klubu już w tym momencie planują go przedłużyć.

„Podejdziemy do tematu w najbliższej przyszłości. Chcemy by Lars został z nami jak najdłużej i podejmiemy rozmowy już w trakcie rundy wiosennej” – przekonuje dyrektor generalny klubu Wolfgang Holzhauser.

Nowy kontrakt dla Bendera!

„To już postanowione. Jak długi on będzie, jeszcze zobaczymy. Musimy jeszcze poczekać i zobaczyć, gdzie znajdą się nasze sportowe realia w przyszłości – dodaje Holzhauser. Bender na to odpowiada? Jeszcze się do nich nie odnosi. Mówi jednak: „Czuję się w Bayerze bardzo dobrze, co nie jest tajemnicą. Przed sezonem celem była gra w pierwszym składzie. Jestem zadowolony z rozwoju wypadków”.

Szefowie Bayeru są zachwyceni postępami Bendera. „Jego rozwój jest niesamowity” – podsumowuje Holzhauser. Docenili to także prowadzący stronę transfermarkt.de, według których wartość rynkowa Larsa Bendera podniosła się z 7,5 mln do 11 mln euro.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!