W ubiegłym tygodniu, w spotkaniu z Norymbergą Patrick Helmes zdobył swoją pierwszą bramkę w obecnych rozgrywkach. Najlepszy strzelec Bayeru w poprzednim sezonie – 21 bramek, w meczu z Hamburgiem ma być tajną bronią Juppa Heynckesa.

Patrick Helmes jeszcze ani razu nie rozpoczynał ligowego meczu w tym sezonie od gry w podstawowym składzie. 6 razy na boisku pojawiał się wchodząc z ławki rezerwowych. W meczu z Nürnberg w 59 minucie zmienił na placu gry Erena Derdiyoka, który słabiej spisał się w ostatnich dwóch meczach. W 73 minucie Helmes cieszył się już ze swojego premierowego trafienia.

Jednak jak zapowiedział trener Heynckes, w meczu z Hamburgiem napastnik, który 1 marca obchodził swoje 26 urodziny, ponownie zasiądzie na ławce rezerwowych. – Helmes pozostanie nadal naszym jokerem – tłumaczy Jupp.

Helmes natomiast, wydaje się być bardzo zmobilizowany na mecz przeciwko drużynie Bruno Labbadii – szkoleniowca „Aptekarzy” w poprzednim sezonie: – Nie trzeba nas dodatkowo mobilizować. Z Labbadią mieliśmy 20 dobrych meczów, potem tylko spadaliśmy w dół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!