„Porozumienie z Friedrichem i jego agentem osiągnęliśmy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Jesteśmy zadowoleni, że przez najbliższe trzy lata zawodnik będzie grał dla nas. Bez wątpienia jest to dla nas duże wzmocnienie, patrząc na to jaką formę prezentował ostatnio Manuel.” – mówił dyrektor generalny Bayeru, Wolfgang Holzhäuser.”Doszliśmy do kompromisu i wydaje mi się, że nikt nie został pokrzywdzony.”.

Holzhäuser wspomniał także o tym, że „Aptekarze” będą chcieli budować drużynę na przyszłość. Sami Hyypia, który latem dołączył do zespołu ma umowę ważną do 2012 roku. Wszystkie gwiazdy zespołu: Rene Adler, Stefan Kießling czy Renato Augusto na pewno nie odejdą z zespołu i to właśnie jest głównym celem działaczy – nie dopuścić do odejścia gwiazd.

Trochę inaczej przedstawia się sytuacja z Toni Kroosem, któremu latem kończy się wypożyczenie w Leverkusen, a działacze Bayernu nie określili jeszcze czy 19-latek będzie miał miejsce w zespole, czy też zostanie sprzedany.

Dyrektor generalny odniósł się także do wczorajszego artykułu w Chorwackiej gazecie „Sportskenovosti”, która donosiła, że Bayer zainteresowany jest pozyskaniem Milana Badelja (o czym donosiliśmy wczoraj w godzinach nocnych).

„To prawda, że obserwujemy rynek południowy, ale nie składaliśmy żadnych ofert.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!