BayArena
fot. www.bayer04.de

Trener Bayeru Leverkusen- Jupp Heynckes, już teraz wie że na początku rundy rewanżowej nie będzie mógł skorzystać z dwójki swoich zawodników, występujących w formacji defensywnej- Hansa Sarpeia oraz Assimiou Toure. Powodem tych absencji nie są żadne kontuzje, lecz udział tych graczy w Pucharze Narodów Afryki.

Firma Bwin przygotowała atrakcyjne zakłady na Puchar Narodów Afryki. Turniej ten odbędzie się w Angoli. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa jest reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. PNA rozpocznie się 10 stycznia a zakończy 31.

Jeżeli jesteśmy już przy temacie reprezentacji, to warto wspomnieć iż Hans Sarpei ma szansę załapać się do kadry na Mistrzostwa Świata 2010, które rozgrywane będą w RPA. Jeżeli selekcjoner dalej będzie na niego stawiał, po raz kolejny będzie miał szansę, w barwach reprezentacji, zmierzyć się z kolegami z Bayeru Leverkusen. Reprezentacja Niemiec wystąpi w tej samej grupie, co drużyna Hansa Sarpeia- Ghana. Drużyna narodowa Assimiou Toure- Togo, nie poradziła sobie w kwalifikacjach i nie zobaczymy jej na boiskach RPA.

ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ BWIN NA PUCHAR NARODÓW AFRYKI