Trener Bayeru Leverkusen- Jupp Heynckes, już teraz wie że na początku rundy rewanżowej nie będzie mógł skorzystać z dwójki swoich zawodników, występujących w formacji defensywnej- Hansa Sarpeia oraz Assimiou Toure. Powodem tych absencji nie są żadne kontuzje, lecz udział tych graczy w Pucharze Narodów Afryki.

Firma Bwin przygotowała atrakcyjne zakłady na Puchar Narodów Afryki. Turniej ten odbędzie się w Angoli. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa jest reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. PNA rozpocznie się 10 stycznia a zakończy 31.

Jeżeli jesteśmy już przy temacie reprezentacji, to warto wspomnieć iż Hans Sarpei ma szansę załapać się do kadry na Mistrzostwa Świata 2010, które rozgrywane będą w RPA. Jeżeli selekcjoner dalej będzie na niego stawiał, po raz kolejny będzie miał szansę, w barwach reprezentacji, zmierzyć się z kolegami z Bayeru Leverkusen. Reprezentacja Niemiec wystąpi w tej samej grupie, co drużyna Hansa Sarpeia- Ghana. Drużyna narodowa Assimiou Toure- Togo, nie poradziła sobie w kwalifikacjach i nie zobaczymy jej na boiskach RPA.

ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ BWIN NA PUCHAR NARODÓW AFRYKI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!