Grecki napastnik Bayeru, Theofanis Gekas, który na rundę wiosenną został wypożyczony do Herthy Berlin, nie chce po powrocie zostać w klubie z BayArena. Zainteresowanie byłym królem strzelców Bundesligi wyraził Michael Skibbe, trener Eintrachtu Frankfurt.

To właśnie Skibbe, w lipcu 2007 roku ściągnął do Leverkusen Gekasa, który sezon wcześniej, w barwach VfL Bochum, został królem strzelców niemieckiej ligi. W klubie z BayArena od początku nie wiodło mu się najlepiej i nie potrafił wywalczyć sobie miejsca w podstawowej jedenastce. Był najpierw wypożyczony do angielskiego Portsmouth, a teraz kończy mu się pobyt w Berlinie. – Chcę zostać w Bundeslidze, ale na pewno nie w Leverkusen – tłumaczy Gekas.

Klub z Frankfurtu chciał sprowadzić Gekasa już zimą, jednak nie miał wtedy wystarczających funduszy na transfer. Grek odszedł więc na wypożyczenie do Herthy, w której barwach zdobył 6 goli. Swoje konto bramkowe mógł polepszyć w sobotę, gdy zagrał na BayArenie przeciwko Bayerowi, jednak zmarnował dwie wyśmienite okazje.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!