Po raz kolejny, przez dziennikarzy został doceniony piłkarz formacji defensywnej Bayeru. Tym razem nie jest to jednak Sami Hyypia, a jego partner ze środka obrony- Manuel Friedrich. Zdominował on większość jedenastek tej kolejki wybieranych przez żurnalistów zarówno w Polsce, jak i za naszą zachodnią granicą.

Jak można zauważyć, dziennikarze serwisów igol.pl, bundesliga.de i kicker.de zgodnie, do swoich jedenastek kolejki wybierali Eichnera- zapewne za cudowną bramkę w spotkaniu w Nurnbergą, właśnie Manuela Friedricha, Andreasa Ivanschitza z Mainz i duet napastników z meczu kolejki w którym to Hamburg zremisował w Gelsenkirschen 3:3, Berga i Kuranyiego .

Jedenastka kolejki wg. serwisu iGol.pl:

Diego Benaglio (Wolfsburg)-Christian Eichner(Hoffenheim), Manuel Friedrich (Leverkusen),Pedro Geromel(Koln), Daniel van Buyten (Bayern)- Marko Marin(Werder), Aaron Hunt(Werder), Andreas Ivanschitz(Mainz), Tim Hoogland(Mainz)-Kevin Kuranyi(Schalke), Markus Berg(HSV)

Jedenastka portalu Kicker.de:

Diego Benaglio(Wolfsburg) – Christian Eichner(Hoffenheim), Matt Hummels(BVB), Manuel Friedrich(Leverkusen), Daniel van Buyten(Bayern)-Miroslav Karhan(Mainz), Aaron Hunt(Werder), Andreas Ivanschitz(Mainz), Tim Hoogland(Mainz)- Kevin Kuranyi(Schalke), Markus Berg(HSV)

Najlepsza drużyna weekendu wg. Bundesliga.de:

Faryd Mondragon(Koln)- Christian Eichner(Hoffenheim), Daniel van Buyten(Bayern), Manuel Friedrich(Leverkusen), Phillip Lahm(Bayern)-Mesut Ozil(Werder), Andreas Ivanschitz(Mainz), Ze Roberto(HSV), Arjen Robben(Bayern)- Kevin Kuranyi(Schalke), Markus Berg(HSV)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!