Christoph Kramer od dwóch sezonów przebywa na wypożyczeniu w VfL Bochum. Latem, 21-letni pomocnik wróci do Bayeru, z którym ma podpisany kontrakt do 30 czerwca 2015 roku. Zatrudnieniem zawodnika zainteresowany jest SC Freiburg.

Wychowanek Bayeru, po latach gry w zespołach juniorskich, w lipcu 2011 roku został wypożyczony do klubu 2. Bundesligi, VfL Bochum i w tym sezonie prezentuje wysoką formę. W 27 występach zdobył dwie bramki, zaliczył jedną asystę i ma jedną z najwyższych not w zespole, według portalu kicker.de. Według tej noty, jest także na 13 miejscu wśród pomocników 2. Bundesligi.

Piłkarz nie zaliczył jeszcze debiutu w Bayerze i trudno przypuszczać by przebił się w przyszłym sezonie w zespole Aptekarzy, który ma silną drugą linię. Piłkarza zatrudnić chce SC Freiburg, a także – ponownie wypożyczyć – VfL Bochum.

***

Ciekawostka. Na wypożyczeniu w VfL Bochum jest inny nasz pomocnik – Kolumbijczyk Michael Ortega. Wiedzie mu się jednak znacznie gorzej niż Kramerowi. W zaledwie 9 występach zanotował jedną asystę. To mocno średnio, jak na rozgrywającego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!