Eren Derdiyok już po pół godziny gry musiał opuścić boisko w meczu z Kaiserslautern. Szwajcarski napastnik doznał kontuzji mięśnia lewego uda, a jego przerwa w grze ma potrwać około 2-3 tygodni. W tej chwili Jupp Heynckes ze zdrowych napastników ma jedynie Patricka Helmesa i Nicolaia Jorgensena.

Kontuzje w tym sezonie niesamowicie trapią zespół „Aptekarzy”. W meczu z „Czerwonymi Diabłami” po długiej przerwie zobaczyliśmy w grze Renato Augusto, a na ławce zasiadł Gonzalo Castro. Wśród kontuzjowanych zawodników w tamtym meczu mieliśmy Larsa Bendera, który w meczu z St. Pauli będzie do dyspozycji Juppa Heynckesa.

Pojawiły się również nowe informacje dotyczące zdrowia Stefana Kiesslinga i Michaela Ballacka. Najskuteczniejszy napastnik Bayeru w ubiegłym sezonie może poruszać się już bez kul i niedługo rozpocznie rehabilitacje z trenerem Holgerem Broichem, który przygotował własny program, w którym znajdą się ćwiczenia na siłowni, jak również aqua jogging. Celem Broicha jest, by Kiessling mógł wziąć udział w przygotowaniach z resztą drużyny do rundy rewanżowej.

Lekki trening rozpoczął także Michael Ballack, który będzie ćwiczył po 3-4 godziny dziennie również z Holgerem Broichem. Pomocnik jest bardzo zmotywowany do szybkiego powrotu na boisko: – Moim celem jest, aby pomóc drużynie wiosną w lidze i rozgrywkach Ligi Europejskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!