BayArena
fot. www.bayer04.de

Messi, Lampard, Ronaldinho, Toni Kroos, Sami Hyypia… Czy nie przyjemnie czyta się o zawodnikach swojej drużyny w tak elitarnym gronie? Właśnie to Kroos i Hyypia zostali wybrani do europejskiej jedenastki stycznia w europie ?ESM-top-11 European Sports Media?.

Wyborem tej drużyny zajmuje się organizacja złożona z dziesięciu europejskich magazynów sportowych, która raz w miesiącu dyskutuje o najlepszych piłkarzach ?Starego kontynentu?.

Toni Kroos otrzymał głosy od czterech magazynów:Kicker, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Sport-Magazine z Belgii, oraz World Soccer z Anglii, zaś postępy poczynione przez tego młodego gracza oceniono jako wybitne. Na najlepszego obrońcę Bundesligi- Samiego Hyypię, zagłosowały zaś dwie redakcje. Mowa o Don Balon z Hiszpanii, oraz tak jak Toniego Kroosa- Sport-Magazine z Belgii.

Pełna jedenastka ESM-top-11 European Sports Media:

Cesar (Inter Mediolan) ? Alves (FC Barcelona), Sami Hyypiä (Bayer 04), Evra (Manchester United) ? Fabregas (Arsenal Londyn), Lampard (Chelsea Londyn), Toni Kroos (Bayer 04), Sneijder (Inter Mediolan) ? Messi (FC Barcelona), Rooney (Manchester United), Ronaldinho (AC Milan)