Messi, Lampard, Ronaldinho, Toni Kroos, Sami Hyypia… Czy nie przyjemnie czyta się o zawodnikach swojej drużyny w tak elitarnym gronie? Właśnie to Kroos i Hyypia zostali wybrani do europejskiej jedenastki stycznia w europie ?ESM-top-11 European Sports Media?.

Wyborem tej drużyny zajmuje się organizacja złożona z dziesięciu europejskich magazynów sportowych, która raz w miesiącu dyskutuje o najlepszych piłkarzach ?Starego kontynentu?.

Toni Kroos otrzymał głosy od czterech magazynów:Kicker, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Sport-Magazine z Belgii, oraz World Soccer z Anglii, zaś postępy poczynione przez tego młodego gracza oceniono jako wybitne. Na najlepszego obrońcę Bundesligi- Samiego Hyypię, zagłosowały zaś dwie redakcje. Mowa o Don Balon z Hiszpanii, oraz tak jak Toniego Kroosa- Sport-Magazine z Belgii.

Pełna jedenastka ESM-top-11 European Sports Media:

Cesar (Inter Mediolan) ? Alves (FC Barcelona), Sami Hyypiä (Bayer 04), Evra (Manchester United) ? Fabregas (Arsenal Londyn), Lampard (Chelsea Londyn), Toni Kroos (Bayer 04), Sneijder (Inter Mediolan) ? Messi (FC Barcelona), Rooney (Manchester United), Ronaldinho (AC Milan)

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!