Aleksandar Dragovic
fot. www.bayer04.de

Aleksandar Dragovic nie ma dobrych wspomnień ze swojego czasu w Bayerze Leverkusen. Środkowy obrońca spędził w zespole Aptekarzy trzy sezon, będąc w międzyczasie wypożyczonym do Leicester City, ale nie zdołał nigdy wywalczyć sobie stałej pozycji w składzie.

? Najważniejszą rzeczą dla mnie było, aby nareszcie znów być szczęśliwym. Nie byłem szczęśliwy w Leverkusen przez trzy lata. Cieszę się tylko wtedy, gdy w każdy weekend jestem na boisku. Nie ma to jak grać w świetnej lidze dla świetnego klubu w Leverkusen, ale nie być docenianym ? powiedział 30-latek w wywiadzie dla Spox.com i Goal.com.

Zeszłego lata środkowy obrońca wyjechał do Serbii, gdzie podpisał umowę z Crveną Zvezdą. Dlaczego Dragović nigdy nie wyszedł poza rolę zmiennika w Leverkusen, wciąż pozostaje dla niego tajemnicą.

? Było dla mnie niezrozumiałe, że trenerzy potrzebowali mojej pomocy tylko wtedy, gdy była taka potrzeba. Czułem się tym urażony. Może cofnięcie się i wyjazd do Belgradu da mi szansę na zrobienie dwóch kroków do przodu w późniejszym okresie.

Źródło: www.spox.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!