Na dzisiejszej konferencji prasowej, szkoleniowiec Leverkusen wyraził słowa uznania dla trenera St. Pauli mówiąc: „Trener Holger Stanislawski robi dobrą robotę z zespołem, pomimo tego iż St.Pauli przegrało trzy ostatnie mecze”.

Heynckes powiedział również, że zespół dobrze przepracował ten tydzień w dobrej atmosferze: „Oczywiście to wynik naszej lepszej gry w niedzielę, stworzyliśmy więcej bramkowych sytuacji niż w poprzednich meczach”.

Trener Aspiryn spodziewa się niełatwego meczu: „Musimy zachować spokojną głowę”  – komentuje 65-letni szkoleniowiec. W ostatni weekend do składu powrócili Renato Augusto i Gonzalo Castro, ten pierwszy zagrał mecz od pierwszego gwizdka sędziego co nie oznacza, że jest w stu procentach gotowy na pełne 90 minut. „Renato zagrał emocjonalnie, dla niego piłka nożna jest pracą i hobby jednocześnie. To dlatego pozwoliłem mu zagrać w ostatni weekend, zważając na ryzyko”.

Heynckes nie chciał dyskutować o nowych celach na ten sezon, po tym jak Bayer wskoczył na 3 miejsce, dla niego celem jest to, by Bayer grał dobrze i wygrywał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!