Vedran Corluka wiąże swoją dalszą karierę z Aptekarzami. Po sezonie wróci do Tottenhamu, ale wierzy że dalej pozostanie piłkarzem Bayeru.

Bayer wykorzystał zimowe okienko do wzmocnienia składu. W ostatni dzień pozyskał Vedrana Corlukę na zasadzie wypożyczenia na pół roku z opcją pierwokupu. Po dwóch meczach w Bundeslidze i jednym w Lidze Mistrzów jest widoczne, że Chorwat zapewnił stabilizację na prawej obronie i dał opcję przesunięcia Gonzalo Castro do pomocy.

Corluka nie ukrywa, że liczy na dalszą grę dla Aptekarzy. Powiedział: „Bayer to dobry klub, liczę że tu zostanę”. Dodał: „Cieszę się, że mogę pomóc swoim doświadczeniem. Dla mnie to ważna sprawa, że znowu gram i jestem liczącym się zawodnikiem”. W Tottenhamie był tylko rezerwowym, przegrywając walkę o skład z Walkerem i Kaboulem.

Nie jest jeszcze pewne, czy Leverkusen skorzysta z opcji pierwokupu. Wynosi ona około 7 mln euro. Ale słysząc Holzhausera, który wypowiada się o zawodniku: „jest alternatywą na wysokim poziomie” czy też „profesjonalista, który od razu da nam spory skok jakości”, nie będzie raczej z tym problemu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!