Trener Bayeru Leverkusen bronił się przed oskarżeniami, że upokorzył weterana trzymając go 90 minut na ławce rezerwowych podczas meczu z Werderem Brema.

Dutt wyjaśnia: „Godne pożegnanie Ballacka z klubem nie będzie wyglądało w taki sposób, że zagra przez 90 minut w każdym z pozostających 15 meczów do zakończenia sezonu”.

W tygodniu dyrektor Holzhauser stwierdził, że projekt Ballack nie wypalił. Dutt jednak nie odnosi się do Ballacka aż tak krytycznie. „To nie obciąża naszych relacji. Michael w dalszym ciągu cieszy się moim uznaniem, ale będzie tak, że w każdym meczu o występie będą decydowały indywidualne możliwości”.

Bayer rozegrał bez Ballacka jeden z najlepszych meczów w sezonie. Ponadto pozostałych zawodników irytuje już sytuacja weterana. „Musimy się skupić na ważnych rzeczach” – zapowiedział Schurrle. „Przyzwyczailiśmy się już do tego teatru” – zwięźle ocenił Rolfes. Z kolei Friedrich zapowiedział ironicznie: „Nie mogłem spać przez trzy dni i cieszę się, że udało mi się wytrzymać 90 minut. To pomoże mojemu sercu”.

Holzhauser raczej wyklucza przedwczesne rozstanie się z Ballackiem. „Michael i my jesteśmy profesjonalistami i dotrzymamy swoich umów przez najbliższe 3 miesiące. Jeżeli pojawi się klub zainteresowany Ballackiem, podejmiemy rozmowy. Ale na ten moment nie ma takiego tematu” – podsumował w Total League.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!