Nie tylko na kanale Eurosport 2 będzie można w tym sezonie oglądać Bundesligę. Za darmo będzie ją można śledzić również na stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera STS.

STS poszerza ofertę transmisji wydarzeń sportowych na swojej stronie internetowej. Legalny polski bukmacher nabył prawa do pokazywania wszystkich meczów Bundesligi oraz 2. Bundesligi w sezonach 2015/16 oraz 2016/17. Aby je obejrzeć wystarczy zalogować się na stronie www.sts.pl.

– STS wspiera nie tylko polski sport, ale także kibiców w kraju. Dlatego dajemy możliwość na stronie internetowej www.sts.pl oglądania wybranych wydarzeń sportowych w wysokiej jakości, nie przerywanych reklamami i całkowicie za darmo – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

W ramach poszerzonej oferty fani sportu będą mogli obejrzeć z angielskim komentarzem wszystkie mecze Bundesligi oraz 2. Bundesligi, łącznie 612 spotkań w każdym z dwóch najbliższych sezonów. Oprócz tego bukmacher da możliwość śledzenia na żywo wybranych meczów eliminacji Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej, a także kilkunastu lig piłkarskich z całego świata. STS transmituje także najważniejsze turnieje siatkarskie, piłki ręcznej, tenisowe czy koszykarskie – w tym NBA. Poza najbardziej popularnymi sportami, program STS obejmuje wydarzenia sportowe często trudno dostępne dla polskich kibiców takie jak m.in. snooker, badminton czy dart. Aktualnie bardzo dużą popularnością cieszą się transmisje meczów Copa America.

Usługa jest dostępna dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu www.sts.pl bez względu czy są aktywnymi graczami. Wystarczy przeprowadzić darmową rejestrację na stronie bukmachera. Może to zrobić każda pełnoletnia osoba. STS jest pierwszym legalnym bukmacherem, który wprowadził usługę transmisji wydarzeń sportowych na żywo w Polsce. Mecze można oglądać zarówno na laptopach, jak również na urządzeniach mobilnych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!