Peter Bosz
fot. www.bayer04.de

Szkoleniowiec Bayeru Leverkusen, Peter Bosz pojawił się w piątek na konferencji prasowej przed nadchodzącym meczem z RB Lipsk. Poniżej zapis rozmowy holenderskiego trenera z mediami.

? W tym sezonie niewielu przeciwników gra z nami ofensywnie, ale kiedy przyjdą do nas najlepsze drużyny, takie jak Borussia M’gladbach czy Borussia Dortmund i obie chcą wygrać, wówczas gra staje otwarta i atrakcyjna. Tego samego spodziewam się w sobotę w meczu przeciwko Lipskowi ? powiedział trener Bayeru Leverkusen, Peter Bosz przed nadchodzącym starciem z Lipskiem

? W tym sezonie kilka drużyn walczy o miejsca w czołowej czwórce, ale najważniejsze jest to, że sami zdobywamy punkty. Musimy spróbować wrócić na właściwe tory i wygrywać mecze. Zdobywanie punktów to teraz najważniejsza rzecz.

Oprócz Juliana Baumgartlingera, który w tym tygodniu przeszedł operację więzadła krzyżowego, Santiago Ariasa i Paulinho, w składzie Bayeru Leverkusen wciąż brakować będzie Mitchella Weisera i Svena Bendera. Ze względu na zakażenie COVID-19 poza składem znajduje się Nadiem Amiri, podobnie jak Jeremie Frimpong, który po przyjeździe do Niemiec nadal znajduje się w kwarantannie. Lars Bender też nie będzie jeszcze do dyspozycji Petera Bosza.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!