Peter Bosz
fot. www.bayer04.de

Bayer Leverkusen ma za sobą trudny tydzień, w którym pożegnał się z Ligą Europy poprzez porażkę w dwumeczu ze szwajcarskim Young Boys.

W niedzielę Aptekarze powrócą do zmagań w Bundeslidze, a ich rywalem będzie Freiburg. Poniżej zapis z konferencji prasowej trenera Bayeru Leverkusen, Petera Bosza.

? Jesteśmy w trudnym położeniu. Eliminacja z Pucharu Niemiec i Ligi Europy to dla nas wszystkich ogromne rozczarowanie. Sezon trwa jednak dalej. Musimy teraz skoncentrować się na Bundeslidze i wyciągnąć z tych rozgrywek wszystko, co się da ? powiedział trener Bayeru Leverkusen podczas konferencji prasowej przed niedzielnym spotkaniem z Freiburgiem.

? Poświęciliśmy trochę czasu na analizę. Nie tylko ja, ale również zawodnicy wypowiedzieli się na temat ostatniego spotkania. Dla nas jest jasne, że teraz musimy uzyskać dobry wynik przeciwko Freiburgowi. Wiemy, że potrafimy grać bardzo dobry futbol. Oczywiście, kiedy wygrywamy mecze, jest więcej pewności siebie, ale chcemy do tego wrócić.

? Spodziewam się, że Freiburg będzie przeciwnikiem, który uważnie nas obserwował w poprzednich meczach. Musimy jednak w pełni skoncentrować się na sobie i zainwestować wszystkie siły w to spotkanie.

Źródło: www.bayer04.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!