Dzisiejsza sprzedaż biletów na wyjazdowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Paris St. Germain nie trwała długo. Kibice Aptekarzy potwierdzili zainteresowanie starciem z mistrzami Francji, wykupując wejściówki na to spotkanie w ledwie 45 minut!

Bilety sprzedawane były dzisiaj od godziny 10.00 w klubowym sklepie w Leverkusen, drogą telefoniczną za pośrednictwem specjalnej linii, a także poprzez sprzedaż internetową. Już na godzinę przed otwarciem sklepu uformowała się przed nim długa kolejka osób zainteresowanych wsparciem swojej drużyny na gorącym terenie w stolicy Francji. O ile powodzenie sprzedaży wejściówek na spotkanie domowe można by jeszcze zrzucić na karb zainteresowania miejscowych sympatyków futbolu szansą obejrzenia na żywo piłkarskich gwiazd największego europejskiego kalibru, o tyle cieszy, że możliwość dopingowania drużyny w Paryżu znaczy tak wiele dla naszych kibiców.

Wyjazdowe, rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów z PSG odbędzie się w środę, 12. marca. Piłkarzy Bayeru, wedle szacunków klubu, ma wspierać łącznie około 2500 fanów.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!