BayArena
fot. www.bayer04.de

Dzisiejsza sprzedaż biletów na wyjazdowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Paris St. Germain nie trwała długo. Kibice Aptekarzy potwierdzili zainteresowanie starciem z mistrzami Francji, wykupując wejściówki na to spotkanie w ledwie 45 minut!

Bilety sprzedawane były dzisiaj od godziny 10.00 w klubowym sklepie w Leverkusen, drogą telefoniczną za pośrednictwem specjalnej linii, a także poprzez sprzedaż internetową. Już na godzinę przed otwarciem sklepu uformowała się przed nim długa kolejka osób zainteresowanych wsparciem swojej drużyny na gorącym terenie w stolicy Francji. O ile powodzenie sprzedaży wejściówek na spotkanie domowe można by jeszcze zrzucić na karb zainteresowania miejscowych sympatyków futbolu szansą obejrzenia na żywo piłkarskich gwiazd największego europejskiego kalibru, o tyle cieszy, że możliwość dopingowania drużyny w Paryżu znaczy tak wiele dla naszych kibiców.

Wyjazdowe, rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów z PSG odbędzie się w środę, 12. marca. Piłkarzy Bayeru, wedle szacunków klubu, ma wspierać łącznie około 2500 fanów.