Gdy w 30 minucie wczorajszego meczu kontuzjowany Michael Ballack opuszczał boisko, nikt nie spodziewał się aż tak smutnych wyników badań. Pech niestety nie opuszcza 33-letniego pomocnika i po tym, jak niedawno piłkarz ten powrócił po dłuższej przerwie spowodowaną kontuzją kostki, dziś okazało się, że tym razem będzie pauzował przez sześć tygodni.

Ballack doznał we wczorajszym meczu złamania kości piszczelowej w lewej nodze. To oznacza, że letni nabytek „Aptekarzy” nie pomoże im w kilku spotkaniach Bundesligi i Ligi Europejskiej. Ballack nie będzie również, po raz kolejny, brany pod uwagę w powołaniach selekcjonera reprezentacji Niemiec, Joachima Löwa.

Jak więc będzie wyglądać w meczu z Rosenborgiem środek pomocy Bayeru? Wydaje się, że Jupp wróci do zestawienia z poprzedniego sezonu, gdy za rozgrywanie odpowiadali Vidal i Reinartz – tym bardziej, że słabo we wczorajszym meczu zaprezentował się Bender, który pojawił się na placu gry w miejsce Ballacka. Niestety mało prawdopodobnie jest również, aby gotowy do gry od początku meczu był Rolfes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!