W trakcie dwutygodniowej przerwy na spotkania międzynarodowe, piłkarze Bayeru, którzy nie zostali powołani do żadnych reprezentacji i zostali w Leverkusen, wzięli udział i zwyciężyli w turnieju Aachen Cup!

W turnieju wzięły udział, oprócz naszej ekipy, jeszcze zespoły Fortuny Dusseldorf i gospodarza – Alemannii Aachen. Wszystkie spotkania trwały po 45 minut. Dla trenerów Hyypii i Lewandowskiego była to doskonała okazja, by przyjrzeć się formie piłkarzy rezerwowych, a także kilku młodzieżowców, którzy zostali zabrani na turniej.

Naszym pierwszym rywalem była Fortuna, z którą zmierzymy się w najbliższej kolejce Bundesligi. Aptekarze wygrali bez problemu 3:1, po dwóch golach Jensa Hegelera i jednym trafieniu Sidneya Sama.

W drugim meczu, Bayer bez kłopotu uporał się z gospodarzami, pokonując ich także 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Simon Rolfes, Stefan Kiessling i Sidney Sam.

Skład Bayeru w meczu z Fortuną:

Rensing ? Carvajal, Friedrich, Schwaab, Pusch ? Reinartz, Rolfes ? Hartwig, Hegeler, Steffen (43. Cacutalua) ? Sam.

Skład Bayeru w meczu z Alemannią:

Yelldell ? Schwaab, Friedrich, Wollscheid, Pusch ? Castro, Reinartz, Rolfes (37. Zenga) ? Sam (37. Dürholtz), Hegeler (37. Cacutalua) ? Kießling.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!