Florian Wirtz
fot. www.bayer04.de

Florian Wirtz ma ważny kontrakt z Bayerem Leverkusen do 2027 roku. W niemieckim klubie nie wyklucza się jednak sprzedaży ofensywnego zawodnika latem przyszłego roku.

– Wciąż mam dość długi kontrakt. Dlatego w tej chwili nie muszę się martwić o swoją przyszłość – powiedział w rozmowie z Bildem, Florian Wirtz zapytany o swoją przyszłość.

Zainteresowanie czołowych klubów w Europie osobą Wirtza nie jest jednak tajemnicą. Bayern Monachium, Manchester City, Real Madryt i FC Barcelona to tylko niektóre z drużyn, które mają Wirtza na swojej liście życzeń i mogą przejść do ofensywy latem przyszłego roku.

Z informacji Sport1 wynika, że ​​osoby odpowiedzialne w Bayer Leverkusen są wręcz przekonane, że latem spłynie wiele ofert w sprawie reprezentanta Niemiec, w tym od Bayernu Monachium.  

Mówi się, że Bayer Leverkusen szuka już potencjalnych następców, i celuje w nową rekordową kwotę transferową ze sprzedaży. Najdroższą jak dotąd sprzedażą Bayeru jest Kai Havertz, który w 2020 roku przeniósł się do Chelsea FC za 80 milionów euro.

Źródło: www.bild.de / www.sport1.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!