Bayer Leverkusen uzgodnił 5 – letnie przedłużenie umowy z dyrektorem sportowym Rudi Vollerem. Kontrakt ma ważność do 30 czerwca 2017 roku.

„Konsekwentnie zmierzaliśmy do kontynuacji współpracy z Rudim Vollerem. Wierzymy, że Pan Voller będzie pracował wraz z całym zarządem klubu wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę o futbolu, aby pomóc Bayerowi Leverkusen osiągnąć znaczący postęp w nadchodzących kilku sezonach” – zadeklarował Werner Wenning, prezes Zgromadzenia Akcjonariuszy Bayer 04 Leverkusen Fussball GmbH, wyjaśniając przedłużenie kontraktu z mistrzem świata z 1990 roku. Dodał, że Rudi Voller stał się twarzą nieomylnie związaną z Bayerem Leverkusen.

Dyrektor zarządzający klubu Wolfgang Holzhauser jest niezmiernie zadowolony z racji przedłużenia kontraktu i możliwości dalszej współpracy z Vollerem. – „Pracujemy znakomicie jako zespół. Chcemy pomóc klubowi awansować na wyższy poziom. Mam tu na myśli stałą rozbudowę naszego zespołu, bo chcemy zdobyć mistrzowski tytuł”.

Klub jest bardzo bliski sercu Rudi Vollera. Wyznał: ” Wyłączając przerwy, mój kontakt z klubem to już 15 lat i rzeczywiście czuję się jak w domu. Osiągnęliśmy wiele w tym czasie, ale ciągle musimy patrzeć do przodu, szczególnie jeśli chodzi o nasz futbol. Biorąc pod uwagę naszą rywalizację w Bundeslidze i europejskich pucharach w najbliższych latach, potrzebujemy myśleć o naszym składzie na najbliższe lata. To na pewno będzie interesujące i fascynujące wyzwanie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!