BayArena
fot. www.bayer04.de

Bayer Leverkusen budzi zainteresowanie w hiszpańskiej prasie nie tylko ze względu na mecz z Barceloną w Lidze Mistrzów. Aptekarze obserwują sytuację prawego obrońcy Betisu Sevilla Isidoro.

Bayer dość niespodziewanie pozyskał Vedrana Corlukę z Tottenhamu w styczniu. Zawodnik jest wypożyczony do końca sezonu, a klub ma opcję pierwokupu. Transfer Corluki umożliwił przesunięcie Castro do pomocy. Na swoją szansę musi czekać Danny da Costa.

18 – latek może mieć jeszcze trudniej od przyszłego sezonu. Jedynym powodem nie jest nawet wygasający kontrakt młodego piłkarza, a fakt że Bayer obserwuje sytuację Isidoro z Betisu Sevilla. Na jednym z meczów Betisu widziany był jeden z najważniejszych skautów Bayer, znany z wyszukiwania talentów w Brazylii, Norbert Ziegler.

Hiszpan będzie planowany jako zmiennik. W Betisie pełni podobną rolę. W lidze hiszpańskiej zagrał na razie 10 spotkań i nie wszystkie w pełnym wymiarze czasowym. Umowa gracza wygasa po sezonie. Obecnie Betis nie negocjuje nowego kontraktu, także gracz byłby do pozyskania za darmo.