„Aptekarze” rozegrają dziś o 12 sparing z reprezentacją olimpijską Chin. Jest to pierwszy z dwóch meczów towarzyskich, które nasi zawodnicy mają zaplanowane podczas pobytu w azjatyckim kraju. Mecz zostanie rozegrany na Foshan Stadion w Guangzhou.

Spotkanie Bayeru cieszy się sporym zainteresowaniem. Będzie na żywo pokazywane w  chińskiej telewizji, a na trybunach pojawi się około 30.000 fanów. W ostatnich dniach na mieście były również rozdawane ulotki informujące o tym wydarzeniu.

Poza tym na dzisiejszej konferencji pojawiło się aż 60 chińskich dziennikarzy, którzy wysłuchiwali słów trenera Juppa Heynckesa: – Mam bardzo młody zespół. Wielu z zawodników nie było jeszcze w tym miejscu. Jest to dla nas wielka przygoda.

Trudno cokolwiek napisać o naszym rywalu. Młodzi zawodnicy z Chin podejdą pewnie do spotkania z naszą drużyną bardzo ambitnie, gdyż walczą jeszcze w eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Nas powinna interesować forma nie tyle zawodników z pierwszej kadry Bayeru, którzy będą zmęczeni ciężkim sezonem – ale przede wszystkim młodych piłkarzy, dla których jest to duża szansa na pokazanie się sztabowi trenerskiemu Bayeru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!