Bayer Leverkusen jest zainteresowany pozyskaniem pomocnika Chelsea Londyn, Michaela Ballacka. 98-krotny reprezentant Niemiec był już zawodnikiem „Aptekarzy” w latach 1999-2002. Obecnie 34-letni Ballack leczy kontuzję kostki. Z tego powodu, kapitan reprezentacji nie pojechał na Mundial.

– Między Bayerem a Ballackiem zawsze były dobre relacje. Pobyt w Leverkusen był ważnym etapem w jego karierze – mówi prezes Bayeru, Wolfgang Holzhäuser, który dodaje – Inna sprawa, to oczywiście kwestie finansowe, dlatego mam pewne wątpliwości.

Ballacka do powrotu na BayArenę zachęcali kibice „Aspiryn” w meczu pożegnalnym Bernda Schneidera, który był rozgrywany w Leverkusen. W trakcie swojego pobytu w naszym klubie, Ballack był finalistą Ligi Mistrzów i Pucharu Niemiec, jak również dwukrotnie był wicemistrzem Bundesligi z Bayerem.

Jednak jeszcze przed finałem Champions League zdecydował się podpisać kontrakt z Bayernem Monachium, który zaczął obowiązywać od następnego sezonu. W stolicy Bawarii Ballack zagościł cztery lata i przeniósł się do Chelsea Londyn, gdzie gra do dziś. Tegoroczny mistrz Anglii dał mu jednak wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Zatrudnieniem Ballacka zainteresowane są również takie kluby, jak Bayern Monachium, Manchester City i Real Madryt, do którego chce go sprowadzić Jose Mourinho, który pracował z Ballackiem będąc trenerem Chelsea. Czy ich oferty będzie w stanie przebić Bayer?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!