(News aktualizowany)

31 stycznia. 22:00

Coś nam się wydaje, że dziś już nic u nas w sprawie transferów się nie wydaje.
Dlatego, podsumowując:
– przyszedł: Bailey
– odeszli: Kruse (transfer definitywny), Boeder (wypożyczenie do końca sezonu).

31 stycznia. 18:30

Kolejne informacje odnośnie Leona Baileya: nowy zawodnik Bayeru wziął udział w dzisiejszym treningu pierwszego zespołu. Przydzielono mu numer 9.

31 stycznia. 10:00

Leon Bailey oficjalnie w Bayerze. Strona naszego klubu poinformowała właśnie o podpisaniu z nim kontraktu do 2022 roku. Według nieoficjalnych informacji kwota tego transferu wyniosła 15 mln Euro plus bonusy.

W związku z tym, można liczyć się z tym, że jeszcze dziś z klubu na półroczne wypożyczenie do Hamburga powędruje Admir Mehmedi – informuje o takiej możliwości Bild.

Czekamy również na to, czy z klubem pożegna się Roberto Hilbert, który miał propozycje z Turcji i z Chin.

30 stycznia. 23:00

Zapowiadany od kilku dni transfer Bayer finalizuje dosłownie na ostatni moment. Na twitterze, z konta niejakiego Jamajczyka Dyimana wypłynęło powyższe zdjęcie oznajmujące jedno: Leon Bailey podpisał kontrakt z Bayerem do 2022 roku.

Czekamy jednak ciągle na oficjalną informację. Najważniejsza niewiadoma, to czy Bailey będzie u nas już teraz, czy zostanie wypożyczony na rundę wiosenną z powrotem do Genku. Kwota transferu wyniesie prawdopodobnie 12 milionów Euro plus bonusy.

19-letni Leon Bailey to niezwykle szybki, obdarzony dobrym dryblingiem skrzydłowy mogący zagrać zarówno na lewej, jak i prawej flance.

Młody zawodnik imponował w tym sezonie zwłaszcza w Lidze Europy, gdzie w kwalifikacjach i rozgrywkach grupowych strzelił łącznie siedem goli zanotował trzy asysty.

(news będzie aktualizowany)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!