Arkadiusz Milik podpisał z Bayerem 04 Leverkusen 5,5-letni kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku. Polski napastnik już 3 stycznia, razem z pierwszym zespołem, wyjedzie do portugalskiego Lagos na zgrupowanie, które potrwa do 12 stycznia. Tydzień później ruszy runda rewanżowa Bundesligi.

– Arkadiusz Milik jest obecnie największym talentem w Polsce. On już zadebiutował w Reprezentacji Polski, już w wieku 18 lat. Nasi trenerzy, Sascha Lewandowski i Sami Hyypia będą uważnie go trenować. Jestem przekonany, że będziemy mieli z niego wiele radości – mówi Rudi Voller, dyrektor sportowy Bayeru.

O dużej konkurencji w wyścigu o Polaka mówi Wolfgang Holzhauser, prezes Bayeru: – Jesteśmy niezwykle zadowoleni z podpisania umowy z młodym Polakiem, zwłaszcza, że zainteresowanie nim wykazywało wiele uznanych marek.

Polak w sobotę zobaczył z trybun BayAreny wygrany mecz z Hamburgiem, co utwierdziło go w podjęciu decyzji o przejściu do Leverkusen: – Mecz potwierdził, że podjąłem właściwą decyzję. To było świetne doświadczenie, na stadionie panowała super atmosfera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!