Poprawa stanu zdrowia byłego reprezentacyjnego bramkarza Rene Adlera. Bramkarz w ciągu  lub 3 tygodni wznowi treningi z zespołem. Po operacji kolana pauzował od początku sezonu.

Adler powoli wraca do pełni formy. Dla Spiegel mówi: „Myślę, że wrócę do treningów za 2 – 3 tygodnie. Kolana nie sprawia już problemów, nie ma bólu mimo obciążeń. Jestem w ostatniej fazie rehabilitacji, a potem rozpocznę treningi z zespołem”.

Adler cierpiał na uporczywy ból w prawym kolanie. Poddał się operacji usunięcia zdegradowanej tkanki ścięgna w rzepce. Pierwotnie zabieg był planowany jako profilaktyczny. Ale spowodował znacznie dłuższą przerwę.

Bayer Leverkusen zareagował na kłopoty swojego bramkarza, decydując się na transfer Bernda Leno za 7,5 mln euro, co stawia pod znakiem zapytania dalszą grę Adlera w zespole Aptekarzy. Rudi Voller zapowiedział już, że zatrzymanie obu bramkarzy jest „bardzo wątpliwe”

W odniesieniu do zainteresowania HSV, Adler powiedział: „Gdy będę znowu zdrowy, zacznę rozmyślanie o swojej przyszłości”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!