Z ośmiu zawodników nie będzie mógł skorzystać na najbliższych treningach Jupp Heynckes. Wszyscy zostali bowiem powołani do swoich reprezentacji na mecze, które zostaną rozegrane na początku września.

Jak już wcześniej informowaliśmy, do niemieckiej kadry zaproszenie dostali Rene Adler i Stefan Kiessling. Drużyna Joachima Löwa rozpocznie kwalifikacje do mistrzostw Europy od meczów z Belgią i z Azerbejdżanem.

Do reprezentacji Finlandii powołanie dostał Sami Hyypia, który razem z kolegami zmierzy się z Mołdawią i wicemistrzami świata, Holendrami. Tylko jeden mecz (z Litwą) rozegra kadra Czech, gdzie na zgrupowaniu pojawi się Michal Kadlec.

Towarzyskie mecze rozegra Szwajcaria, do której powołani zostali Tranquillo Barnetta i Eren Derdiyok. Helweci zmierzą się z Australią i Anglią.

Dwójka „Aptekarzy” została powołana również do reprezentacji U-21. Burak Kaplan (Turcja) będzie miał okazję zmierzyć się z rówieśnikami z Gruzji i Irlandii, a Domagoj Vida (Chorwacja) z zespołem serbskim do lat 21. Będą to spotkania eliminacyjne do młodzieżowych mistrzostw Europy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!