Dzień po meczu na Borussia-Park, Jupp Heynckes obchodzi swoje 65 urodziny. Trener Bayeru Leverkusen urodził się 9 maja 1945 roku właśnie w Mönchengladbach, gdzie wczoraj „Aptekarze” zakończyli sezon, remisując z gospodarzami 1:1. Z okazji tego święta, nasza redakcja składa trenerowi najlepsze życzenia, wielu sukcesów w pracy z naszym klubem i w życiu osobistym.

Urodziny Heynckesa będą połączone ze świętowaniem zakończenia sezonu, w którym weźmie udział cała drużyna, zarząd i zaproszeni goście. Cała impreza odbędzie się w lokalu „Bahnhof Pattscheid” w Leverkusen.

Jupp Heynckes jest trenerem „Aspiryn” od początku mijającego już sezonu. Razem ze swoją drużyną, ustanowił rekord Bundesligi, nie przegrywając 24 kolejnych meczów w lidze od początku sezonu. Bayer z Juppem na ławce był liderem Bundesligi przez kilkanaście kolejek, wywalczył tytuł mistrza jesieni i awansował do Ligi Europejskiej. Warte podkreślenia jest również, że Jupp umiejętnie do zespołu wprowadził kilku młodych zawodników (Reinartz, Schwaab, Bender, Kaplan, Derdiyok).

Indywidualnie Jupp ustanowił inny rekord. Biorąc pod uwagę również poprzednią pracę trenera w Bayernie Monachium, Heynckes nie przegrał 29 kolejnych meczów w lidze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!