Jak podaje szwajcarski magazyn internetowy „Blick”, Vfb Stuttgart dalej jest zainteresowany pozyskaniem gwiazdy reprezentacji Szwajcarii i Bayeru Leverkusen – Tranquillo Barnetty.

Od sześciu do siedmiu milionów euro, lub 10 milionów franków szwajcarskich, drużyna ze Szwabii jest gotowa wydać na Barnettę. Tam, na jednym skrzydle mógłby występować ze swoim przyjacielem z reprezentacji – Ludiviciem Magnienem. Również za Stuttgartem przemawia fakt, że przygotowują się oni do startu w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

Problem Stuttgartu jest taki: Jeżeli Barnetta w ogóle chciałby opuścić Leverkusen, to raczej zdecyduje się na wyjazd z Niemczech. W wywiadach wspominał że interesują go takie ligi jak Angielska, Włoska czy Hiszpańska. Jednak z tych czołowych lig europy, interesują się nim takie drużyny jak FC Genoa, czy Portsmouth… Kiedyś wspominało się o zainteresowaniu AS Romy, czy nawet Arsenalu Londyn, ale po tym jak usłyszeli cenę za tego lewego pomocnika – zrezygnowali.

Leverkusen czyni starania o to, by przedłużyć kontrakt z popularnym „Quillo” przynajmniej o rok, jeżeli się to nie uda, to być może, Barnetta już po zakończeniu nadchodzącego sezonu, zasili drużynę z Gottlieb-Deimler Stadion – Vfb Stuttgart

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!